INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Rozmaitości

Hotel Arłamów****

Arłamów **** - piękny i niezwykły hotel w Bieszczadach. Obiekt może zaoferować gościnę na najwyższym poziomie 700 osobom w 254 pokojach i apartamentach. Goście hotelu korzystają z bardzo bogatej oferty trzypoziomowego kompleksu SPE & Wellness. Hotel dysponuje ogromną infrastrukturą sportową. Walory tego miejsca doceniła kadra naszych piłkarzy przygotowujących się do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016. Nad czystością ręczników, obrusów i pościeli czuwa nasza pralnia. Obiekt wyposażony jest w urządzenia Delta-Tech. O nienaganną gładź obrusów i pościeli dba magiel STAHL.

Milnor – warsztaty techniczne w pralni 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy

Pralnia 10 Wojskowego Szpital klinicznego w Bydgoszczy należy do najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Technologia oparta jest na  pralnico-wirówkach Milnor i wsparta systemem Mildata stosowanym dotąd tylko w tunelach pralniczych tej firmy. Dzięki temu kierownictwo pralni może mieć „on line” informacje o wszystkich istotnych parametrach pracy maszyn oraz dane dotyczące obsługi  klientów, stosowanych procesów i ewentualnych przerwach i awariach itp.

Więcej…

10 Rocznica Konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Zaproszenie na uroczyste obchody 10 rocznicy konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach sprawiło nam ogromną radość. Następca ks. Mariana Rapacza, ks. prałat Grzegorz Szewczyk – Przewodniczący Fundacji Bazyliki Bożego Miłosierdzia pamiętał o wykonawcach sprzed dziesięciu lat. Zaproszenie przywołało miłe wspomnienia.

Więcej…

Girbau na Jasnej Górze

Już 10 lat maszyny Girbau służą pielgrzymom na Jasnej Górze w Częstochowskim Sanktuarium. Posiadający ponad 600  miejsc noclegowych Dom Pielgrzyma od 10 lat korzysta wyłącznie z maszyn Girbau.

Więcej…

Mitsubishi Electric – warsztaty techniczne

Nowoczesne urządzenia wymagają coraz wyższych kompetencji od kadry technicznej. Niezbędne jest stałe podnoszenie kwalifikacji.

Więcej…

Stopka