INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Rozmaitości

Hotel Arłamów****

Arłamów **** - piękny i niezwykły hotel w Bieszczadach. Obiekt może zaoferować gościnę na najwyższym poziomie 700 osobom w 254 pokojach i apartamentach. Goście hotelu korzystają z bardzo bogatej oferty trzypoziomowego kompleksu SPE & Wellness. Hotel dysponuje ogromną infrastrukturą sportową. Walory tego miejsca doceniła kadra naszych piłkarzy przygotowujących się do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016. Nad czystością ręczników, obrusów i pościeli czuwa nasza pralnia. Obiekt wyposażony jest w urządzenia Delta-Tech. O nienaganną gładź obrusów i pościeli dba magiel STAHL.

Milnor – warsztaty techniczne w pralni 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy

Pralnia 10 Wojskowego Szpital klinicznego w Bydgoszczy należy do najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Technologia oparta jest na  pralnico-wirówkach Milnor i wsparta systemem Mildata stosowanym dotąd tylko w tunelach pralniczych tej firmy. Dzięki temu kierownictwo pralni może mieć „on line” informacje o wszystkich istotnych parametrach pracy maszyn oraz dane dotyczące obsługi  klientów, stosowanych procesów i ewentualnych przerwach i awariach itp.

Więcej…

10 Rocznica Konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Zaproszenie na uroczyste obchody 10 rocznicy konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach sprawiło nam ogromną radość. Następca ks. Mariana Rapacza, ks. prałat Grzegorz Szewczyk – Przewodniczący Fundacji Bazyliki Bożego Miłosierdzia pamiętał o wykonawcach sprzed dziesięciu lat. Zaproszenie przywołało miłe wspomnienia.

Więcej…

Mitsubishi Electric – warsztaty techniczne

Nowoczesne urządzenia wymagają coraz wyższych kompetencji od kadry technicznej. Niezbędne jest stałe podnoszenie kwalifikacji.

Więcej…

Girbau na Jasnej Górze

Już 10 lat maszyny Girbau służą pielgrzymom na Jasnej Górze w Częstochowskim Sanktuarium. Posiadający ponad 600  miejsc noclegowych Dom Pielgrzyma od 10 lat korzysta wyłącznie z maszyn Girbau.

Więcej…

Stopka