INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Pasy

Nomeksowe pasy do magli

Producenci magli  korzystają w maglach pasowych swojej produkcji z pasów prasujących o określonej szerokości wspólnej dla większości modeli. Długość pasów zależy od modelu urządzenia, szerokości walca itp. Posiadamy w magazynie pasy o szerokościach używanych przez wszystkich popularnych producentów. Dzięki temu, iż posiadamy specjalistyczne maszyny szwalnicze, jesteśmy w stanie bardzo szybko zareagować na pilne zamówienia naszych klientów.

szycie pasw do magli delta-tech

Stopka