INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Serwisujemy | Serwis Maszyn Pralniczych w Polsce

Serwisujemy

Serwisujemy urządzenia pralnicze większości marek obecnych na polskim rynku.  W szczególności podejmujemy się napraw,  w tym remontów kapitalnych maszyn pralniczych: Girbau, Minor, Colmac, Stahl, ADC, GMP,  Lavamac, Primus, UniMac, IPSO,  Imesa, Whirpool, Electrolux, Danube, Speed Quin, Fagor, Miele, Asrta, Krebe –Tippo.
Termin i warunki interwencji serwisowej są każdorazowo szczegółowo omawiane z działem technicznym naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się również serwisem zapobiegawczym polegającym  na cyklicznych przeglądach i naprawach maszyn.  Odbywa się to na podstawie indywidualnych umów z klientami.
Zapraszamy do współpracy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delta-Tech Przemysłowe Maszyny Pralnicze

 

 

  Wybrane modele serwisowanych maszyn

 

 

Stopka