INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Części zamienne | Serwis Maszyn Pralniczych w Polsce

Dostarczamy części zamienne do maszyn marek: Girbau, Minor, Colmac, Stahl, ADC, GMP,  Lavamac, Primus, UniMac, IPSO,  Imesa, Whirpool, Electrolux, Danube, Speed Quin, Fagor, Miele, Astra, Krebe –Tippo.

Zamawianie odbywa się pisemnie drogą emailową lub faksem na numery:

  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • tel: (12) 410 00 53

  • fax: (12) 410 00 52

W zamówieniu należy podać markę, typ/model, nr fabryczny i rok produkcji oraz, o ile jest to możliwe, numer kodu części.

Jest to rozwiązanie optymalne, ale czasem niemożliwe z wielu względów; np.  brak tabliczki znamionowej, trudności z jednoznacznym określeniem nazwy części (zamawiamy je w języku angielskim). Problem staramy się rozwiązać wysyłając zamawiającemu katalog lub jego wycinek, na którym narysowane są interesujące elementy z prośbą o potwierdzenie swoich potrzeb. W przypadku braku odpowiednich katalogów prosimy klienta o wykonanie zdjęć, które wędrują do producentów maszyn i tam części są rozpoznawane.

Po ustaleniu potrzeb przedstawiamy zamawiającemu ofertę, która po ewentualnej akceptacji jest realizowana.

Staramy się grupować zamawiane części u konkretnych producentów celem obniżenia kosztów przesyłki, szczególnie z fabryk Ameryki Północnej.

Delta-Tech

Części do maszyn

Stopka