INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Serwis i wsparcie | Serwis Maszyn Pralniczych w Polsce

Prowadzimy serwis techniczny maszyn pralniczych prawie wszystkich marek obecnych na polskim rynku. W przypadku urządzeń Girbau, Minor, Colmac i  ADC pełnimy rolę serwisu fabrycznego. Dysponujemy dostępem do dokumentacji i części zamiennych.

W zakresie obsługi technicznej wymienionych maszyn zapraszamy do współpracy zewnętrznych serwisantów. W ramach współpracy możemy zaoferować części zamienne na dogodnych warunkach, dokumentację techniczną oraz wsparcie merytoryczne.

Dokładamy starań aby wszystkie służby związane z utrzymaniem ruchu w zakładach pralniczych oraz opracowaniem i wdrożeniem technologii otrzymały stosowną pomoc.

Nasi inżynierowie i technicy zajmują się także  montażem, uruchomieniem urządzeń i szkoleniem pracowników w obiektach do których dostarczamy urządzenia.

Podejmujemy się wykonania ekspertyz technicznych dotyczących urządzeń pralniczych oraz wyceny maszyn.   

 

Serwis i wsparcie

Bez względu na warunki, maszyny muszą trafić na miejsce

Stopka