INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Hotel Arłamów****

Arłamów **** - piękny i niezwykły hotel w Bieszczadach. Obiekt może zaoferować gościnę na najwyższym poziomie 700 osobom w 254 pokojach i apartamentach. Goście hotelu korzystają z bardzo bogatej oferty trzypoziomowego kompleksu SPE & Wellness. Hotel dysponuje ogromną infrastrukturą sportową. Walory tego miejsca doceniła kadra naszych piłkarzy przygotowujących się do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016. Nad czystością ręczników, obrusów i pościeli czuwa nasza pralnia. Obiekt wyposażony jest w urządzenia Delta-Tech. O nienaganną gładź obrusów i pościeli dba magiel STAHL.

Stopka