INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Woski

Wosk granulowany Karagami

WOSK DO MAGLI

TYP KARAGAMI

Wosk przeznaczony do magli bez szczególnych wymagań dotyczących temperatury. Składa się z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Kształt małych perełek.

Wosk zalecany dla wszystkich magli z podgrzewem parowym osiągających maksymalną temperaturę 175ºC.

Nie odpowiedni dla magli o elastycznych nieckach.

alt

Wosk granulowany CR.NT

WOSK DO MAGLI

TYP CR.NT

Wolno rozpuszczający się wosk składający się z wybranych naturalnych składników roślinnych. Zwielokrotnione rozpuszczanie się i procedury filtracji zapewniają wyjątkowo wysoki stopień czystości. Niewielkie płatki wosku gwarantują równomierne rozmieszczenie i rozpuszczanie się wosku.

Wosk zalecany dla wszystkich magli parowych osiągających temperaturę do 180ºC.

Nie odpowiedni dla magli o elastycznych nieckach.

alt

Wosk Granulowany CR.HT

WOSK DO MAGLI

TYP CR.HT

Jakość Pemium, mieszanka wosku najwyższej jakości i wosku antystatycznego

Kompozycja wosku została zoptymalizowana około jednego roku temu i jej celem było zwiększenie zdolności produktu. Doskonale nadaje się do zaawansowanych elastycznych niecek oraz do magli o podgrzewie gazowym i olejowym, które osiągają temperaturę do 250ºC.

Wosk przeznaczony dla pralni posiadających zróżnicowane generacje magli.

Wosk typu CR.HT występuje w kształcie niewielkich płatków. Doświadczenie pokazuje, że taki kształt wosku zapewnia lepszą i rónomierną dystrybucję materiału oraz miarowe rozpuszczanie się wosku w niecce.

alt

Spray woskujący do magli nieckowych

Dużo łatwiejszy w użyciu niż stosowanie mat woskujących. Popsikaj wał z odległości ok. 20 cm. Wystarczy zadbać, by niecka była zimna, a wał obracał się.

Produkt rekomendowany przez producenta magli, firmę GMP, która zaleca regularne stosowanie. Jego funkcją jest redukcja lub całkowita eliminacja tarcia między tekstylnym pokryciem wałka i chromowaną powierzchnią niecki. Zapewnia to dłuższą żywotność materiałów okrywających wałek.

alt

Stopka