INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Mitsubishi Electric – warsztaty techniczne

Nowoczesne urządzenia wymagają coraz wyższych kompetencji od kadry technicznej. Niezbędne jest stałe podnoszenie kwalifikacji.

Mitsubishi Electric jest cenionym  światowym producentem automatyki przemysłowej. W urządzeniach pralniczych  wykorzystuje się falowniki i sterowniki przemysłowe tej firmy. Nowoczesna elektronika ma duży wpływ na konstrukcje maszyn. Dzięki powszechnemu zastosowaniu falowników można było  zrezygnować ze stosowania wielu silników w jednaj pralnico-wirówce. Nowoczesne sterowniki OPL instalowane są w starszych modelach urządzeń. Wówczas, gdy część mechaniczna urządzenia daje nadzieję na dalszą wieloletnią pracę a układ sterowania nie odpowiada współczesności, można pokusić się o zamianę sposobu sterowania urządzeniem.

Bardzo często dzieje się tak w przypadku maszyn marki Milnor,  które po kilkudziesięciu latach pracy w pralniach zachodnioeuropejskich trafiają na nasz rynek.

W praktyce serwisowej zdarzają się przypadki kłopotów na styku sterownik – falownik. Diagnostyka takich awarii jest dość trudna. Rozwiązywaniu tych skomplikowanych problemów poświęcone były warsztaty techniczne odbywającej się w podkrakowskiej siedzibie Mitsubishi Electric. Naszą firmę godnie reprezentował dyr. techniczny inż. Adam Gruszkowski.

Falowniki Mitsubishi stosowane są powszechnie w pralnico-wirówkach Primus, Lavamac, Ipso, Unimac, Electrolux oraz w maglach tych firm. Dodatkowo sterowniki Mitsubishi są montowane w pralnico-wirówkach firmy Krebe-Tippo, pralnico-wirówkach przelotowych Girbau. Sterowniki Mitsubishi wykorzystywane są również w dozownikach środków chemicznych proponowanych przez firmę Ecolab. 

Stopka