INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

10 Rocznica Konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Zaproszenie na uroczyste obchody 10 rocznicy konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach sprawiło nam ogromną radość. Następca ks. Mariana Rapacza, ks. prałat Grzegorz Szewczyk – Przewodniczący Fundacji Bazyliki Bożego Miłosierdzia pamiętał o wykonawcach sprzed dziesięciu lat. Zaproszenie przywołało miłe wspomnienia.

Z wdzięcznością pamiętamy ludzi, którzy nam zaufali i dzięki którym znaleźliśmy się w elitarnym gronie przedsiębiorstw, budowniczych Bazyliki. Wówczas w Zarządzie Fundacji zasiadali miedzy innymi obecny Metropolita Warszawski ks. kardynał Kazimierz Nycz czy pan Jerzy Miller dzisiaj wojewoda małopolski a do niedawna Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Tego ostatniego pamiętamy szczególnie,  jako srogiego, ale mądrego i sprawiedliwego egzaminatora.

Każdemu inwestorowi życzyłbym takich inspektorów nadzoru, jakich spotkaliśmy podczas tej inwestycji. Realizując wielką misję potrafili łączyć bardzo wysokie wymagania wobec wykonawców z ogromną  kulturą osobistą i ponadprzeciętną  fachowością i rzetelnością. 

Projektując i realizując obiekty technologiczne na terenie Bazyliki i Domu Pielgrzyma mieliśmy poczucie nadzwyczajności miejsca i czasu. Szczególnym zadaniem było zaprojektowanie  i wyposażenie pralni. Zlokalizowana na terenie Bazyliki pralnia musiała być wyposażona w urządzenia spełniające bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa pracy. Dodatkowym i oczywistym warunkiem była bardzo cicha eksploatacja.

Takie chwile są największą nagrodą za nasze starania.

Stopka