INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Wosk granulowany CR.NT

WOSK DO MAGLI

TYP CR.NT

Wolno rozpuszczający się wosk składający się z wybranych naturalnych składników roślinnych. Zwielokrotnione rozpuszczanie się i procedury filtracji zapewniają wyjątkowo wysoki stopień czystości. Niewielkie płatki wosku gwarantują równomierne rozmieszczenie i rozpuszczanie się wosku.

Wosk zalecany dla wszystkich magli parowych osiągających temperaturę do 180ºC.

Nie odpowiedni dla magli o elastycznych nieckach.

alt

Stopka