INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Wosk Granulowany CR.HT

WOSK DO MAGLI

TYP CR.HT

Jakość Pemium, mieszanka wosku najwyższej jakości i wosku antystatycznego

Kompozycja wosku została zoptymalizowana około jednego roku temu i jej celem było zwiększenie zdolności produktu. Doskonale nadaje się do zaawansowanych elastycznych niecek oraz do magli o podgrzewie gazowym i olejowym, które osiągają temperaturę do 250ºC.

Wosk przeznaczony dla pralni posiadających zróżnicowane generacje magli.

Wosk typu CR.HT występuje w kształcie niewielkich płatków. Doświadczenie pokazuje, że taki kształt wosku zapewnia lepszą i rónomierną dystrybucję materiału oraz miarowe rozpuszczanie się wosku w niecce.

alt

Stopka