INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Spray woskujący do magli nieckowych

Dużo łatwiejszy w użyciu niż stosowanie mat woskujących. Popsikaj wał z odległości ok. 20 cm. Wystarczy zadbać, by niecka była zimna, a wał obracał się.

Produkt rekomendowany przez producenta magli, firmę GMP, która zaleca regularne stosowanie. Jego funkcją jest redukcja lub całkowita eliminacja tarcia między tekstylnym pokryciem wałka i chromowaną powierzchnią niecki. Zapewnia to dłuższą żywotność materiałów okrywających wałek.

alt

Stopka