INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Nasza oferta  jest efektem  kilkunastoletnich doświadczeń w sprzedaży i serwisie maszyn pralniczych. Przez ten czas staraliśmy się nawiązać współpracę z producentami gwarantującymi stały wysoki poziom oferowanych maszyn. Wytwórcami, którzy często własnym nazwiskiem firmują produkowane urządzenia. Tak się składa, iż większość reprezentowanych przez nas firm to przedsiębiorstwa rodzinne. Zauważamy związek między jakością i trwałością  produktów a typem własności. Wytwórcy będący własnością anonimowych akcjonariuszy zazwyczaj mają skłonność do akcentowania czynnika finansowego, z tego rozliczane są zarządy. Z tej przyczyny często pod znanymi i szanowanymi markami kryją się dość liche produkty. Znana, ale już bezosobowa marka jest tylko elementem marketingu i musi wypełnić  wszystkie inne kryteria  rzetelności produktu.
Nam w równym stopniu jak naszym klientom zależy na tym by oferowane przez nas maszyny spełniały wysokie kryteria jakości i niezawodności.

Oferujemy urządzenia firm:

Girbau – pralnico-wirówki o załadunku czołowym  od 8 do 110 kg, pralnico-wirówki z barierą higieny od 16 do 205 kg, suszarki bębnowe o załadunku od 9 do 77 kg, magle pasowe o średnicy walca 320 i 510 mm., magle  nieckowe o średnicy walca  800 i 1200 mm, wprowadzarki, składarki, sztaplarki, składarki do ręczników i ubrań oraz linie tunelowe.

Milnor – pralnico-wirówki od 10 – 294 kh, pralnio-wirówki z barierą higieny 50, 75, 90, 200, 294 kg, suszarki bębnowe od 9 do 208 kg, tunele pralnicze o załadunku komory od 50 do 100 kg (linie tunelowe).

STAHL – pralnico-wirówki z barierą higieny kątowe o załadunku od 14 do 60 kg, pralnico-wirówki z barierą higieny o załadunku od 14 do 80 kg, magle nieckowe jedno, dwu i trzywatowe o średnicy walca od 210 mm do 1610 mm.

ADC – suszarki bębnowe o załadunku od 9 do 208 kg  oraz  szafy suszące.

Colmac – tunele finishery, prasy do bielizny fasonowej.

Inni sprawdzeni producenci oferujący urządzenia uzupełniające.

Oferujemy kompleksowe, całościowe wyposażenie pralni, wykonujemy projekty technologiczne.

Targi Expo-Detergo  Mediolan, październik 2010

Targi Expo-Detergo  -  Mediolan, październik 2010

Stopka