INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Milnor – warsztaty techniczne w pralni 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy

Pralnia 10 Wojskowego Szpital klinicznego w Bydgoszczy należy do najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Technologia oparta jest na  pralnico-wirówkach Milnor i wsparta systemem Mildata stosowanym dotąd tylko w tunelach pralniczych tej firmy. Dzięki temu kierownictwo pralni może mieć „on line” informacje o wszystkich istotnych parametrach pracy maszyn oraz dane dotyczące obsługi  klientów, stosowanych procesów i ewentualnych przerwach i awariach itp.

Korzystając z faktu, iż są to pierwsze maszyny w Europie o zmodyfikowanej ulepszonej konstrukcji oraz po raz pierwszy zintegrowano nowoczesny sterownik Mark VI z systemem Mildata, nadarzyła się doskonała okazja do zorganizowania „warsztatów technicznych”.

Nasi inżynierowie dzielili się z niemieckimi kolegami doświadczeniami przy wdrażaniu systemu. Przy okazji wspólnymi siłami wykonano przegląd zerowy polegający na regulacji urządzeń po pierwszym miesiącu pracy.

Dodatkowym efektem tego wydarzenia jest zapotrzebowanie zgłoszone przez nasz zespół na urządzenia pomiarowe podpatrzone u kolegów z za zachodniej granicy. Nie możemy być gorsi i w tej dziedzinie.


Stopka