INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Girbau na Jasnej Górze

Już 10 lat maszyny Girbau służą pielgrzymom na Jasnej Górze w Częstochowskim Sanktuarium. Posiadający ponad 600  miejsc noclegowych Dom Pielgrzyma od 10 lat korzysta wyłącznie z maszyn Girbau.

Z tej okazji jubilatki przeszyły bardzo gruntowny przegląd techniczny.

Niestety mamy złe wiadomości dla służb handlowych, „stare maszyny” popracują jeszcze przez wiele, wiele  lat.  

Pralnia w Częstochowskim Domu Pielgrzyma jest kolejnym przykładem, iż urządzenia Girbau nie boją się ciężkiej pracy. Dobrze serwisowane i konserwowane cieszą użytkownika długoletnią bezawaryjną pracą.

Stopka