INFOLINIA

 Artur MarekPrezes firmy Artur Marek nie lubi siedzieć za biurkiem. Ceni sobie bardzo bezpośrednie kontakty z klientami, w sposób szczególny spotkania i konsultacje na placach budowy.
Dzięki wczesnym konsultacjom na etapie poprzedzającym wykonanie instalacji można uniknąć wielu kosztownych błędów. Duże doświadczenie w branży i bliskie kontakty z producentami urządzeń pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych projektów technologicznych.

Rady i opinie - zapraszamy do dyskusji.. Kontakt Arur Marek

Inż. Krzysztof PaterKierownik działu urządzen pralniczych - inż. Krzysztof Pater - chętnie udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących maszyn pralniczych.


Maszyny pralnicze - nasze kryteria

Kontakt Krzysztof Pater

Sewrwis urządzeń gastronomicznych

Montowane przez nas maszyny pralnicze nie psują się niestety tak często, żeby zapewnić ciągłość pracy serwisowi technicznemnu. Chętnie podejmiemy się konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych , w tej dziedzinie mamy również ogromne doświadczenie.

Prasa karuzelowa Astra KP-516

kp-516 Prasa karuzelowa z mechanizmem obrotowym umożliwia ciągłe prasowanie wyrobów, bez przerw na załadowanie.

Obsługa przez tylko jednego operatora.

Wyposażenie: tkaninowe poduszki na metalowych płytach prasujących, metalowa głowica grzejąca, elektroniczny czasomierz do nastawiania długości czasu prasowania.

Rok produkcji 2008/2009

Podgrzew parowy.

Stan idealny, urządzenie nie używane.

Lokalizacja: województwo zachodniopomorskie

Cena do uzgodnienia.


Stopka